Obojek Garmin InBounds Bundle 5v1

Obojek Garmin InBounds Bundle 5v1

Smart obojek s ovládáním přes váš smartphone představuje výcvikový i protištěkací obojek a zároveň monitor aktivity v jednom zařízení. Vodotěsný obojek koriguje chování psa pomocí zvuku, vibrace a impulzu v 10ti stupních. Elektrody z vodivého plastu zajistí větší pohodlí pro psa. Dokoupením tohoto přijímače k zařízení Garmin Delta InBounds Bundle můžete rozšířit funkce zařízení až pro 2 psy.  


Other variants:
261 € 216 € without VAT
10 days
When will I get the goods?
on Tuesday 10. 03. at Yours
+ - pcs
Pick up at our store back to the top

30 day
Money Back Guarantee

Obojek Garmin InBounds Bundle 5v1

Smart obojek s ovládáním přes váš smartphone představuje výcvikový i protištěkací obojek a zároveň monitor aktivity v jednom zařízení. Vodotěsný obojek koriguje chování psa pomocí zvuku, vibrace a impulzu v 10ti stupních. Elektrody z vodivého plastu zajistí větší pohodlí pro psa. Dokoupením tohoto přijímače k zařízení Garmin Delta InBounds Bundle můžete rozšířit funkce zařízení až pro 2 psy. Balení obsahuje krátké i dlouhé elektrody.

Jiná výchova psa díky chytrým funkcím!

  • Efektivní výcvikový systém vám pomůže s všestrannou výchovu vašeho psa. Jako výcvikový obojek disponuje dosahem do 100 metrů (záleží na signálu bluetooth) a funkcemi vibrace, zvuk, impulz, který nastavíte v 10ti stupních. 
  • Maximálně propracovaná a intuitivní aplikace Garmin Canine pro smartphony je kompatibilní pro systémy iOS a Android.
  • Protištěkací mód má špičkovou detekci a navíc vám do aplikace uloží údaje o tom kdy a jak moc váš pes o samotě štěkal.
  • Bezdrátová čidla Keep Away v kombinaci s obojkem udrží psa dál od míst, kam si jeho přístup nepřejete. Už žádný rozhrabaný koš, sežrané jídlo ze stolu nebo polehávání v posteli. 
  • Obojek Garmin InBounds Bundle je zároveň také monitor aktivity, který synchronizuje údaje o aktivitě vašeho pejska z obojku do telefonu. Máte tak informace o chování psa včetně jeho aktivity, odpočinku a štěkotu.

 

Jenom obojek a telefon! Pro chytrý výcvik!

Díky aplikaci Garmin Canine máte v rukou pohotové ovládání výcvikového obojku. Žádné další zařízení či ovladače již do ruky nepotřebujete! Korekce ovládáte jednoduše stiskem tlačítka na vašem mobilu. Přenos signálu zajistí korekci na obojku podle  vaší volby vibrací, tónem nebo v podobě impulzu. Každou z funkcí si můžete zvlášť nastavit - můžete používat jen vibrace, zvuk nebo impulz. Síla impulzů a vibrací je nastavitelná v 10ti úrovních, a díky tomu je obojek použitelný jak pro malé, tak i velké psy. 

 

 

Sledujte aktivitu vašeho psa pomocí Aplikace

Ujistit se, že váš pes zůstává aktivní, je velmi důležité, když jde o zachování celkové psí kondice a dobrého zdraví. Díky aplikaci Garmin Canine je velmi jednoduché zjistit, jestli je váš pes aktivní, jak dlouho a na jaké úrovni. Pomocí těchto dat získáte přehled o jeho zdraví, a můžete mu pomoci dosáhnout šťastnějšího a zdravějšího života. Po každém příchodu domů se data z obojku automaticky synchronizují s vaším mobilem a zobrazí se v aplikaci.

Keep Away: Zamezte psovi v přístupu na místa, kam nemá chodit

Garmin přichází s nejnovější technologií Keep Away, která pomocí senzoru vytvoří ochrannou zónu, kam se pes nesmí přiblížit. Tento senzor je jakýmsi "bezpečnostním štítem" v době, kdy nejste zrovna v blízkosti svého psa. Rád navštěvuje odpadky nebo si rád zahrabe v záhonu květin, případě si zdřímne v posteli s vaším dítětem? Stačí zakoupit speciální známku, kterou umístíte na určité místo, kde vznikne 10cm - 7m široká zóna nepřístupná pro psa. V aplikaci si jednoduše nastavíte druh korekce (zvuk, vibrace, impuls) která přijde, pokud se pes přiblíží. Už žádné rozhrabané koše, snědené jídlo z kuchyňské linky, chlupy na gauči nebo zničené záhonky. 

Garmin Delta InBounds Bundle 5 v 1 představuje bezdrátový ohradník, výcvikový a protištěkací obojek, monitor aktivity a domácí odpuzovač psa.

With what will collar help

For which breed is suitable

Determining suitability for a particular dog is always very difficult, because every dog is different. Mainly depends on the temperament and sensitivity of the dog. Based on our experience, we recommend this model for these breeds.

Small dogs
Mid-size dogs
Large dogs

Technical features

Receiver weight 49g
Type of correction impulse + vibration + beep + LED light
Impulse 10 levels
Number of dogs 1 dog
Waterproofness waterproof (submersible)
Receiver power supply Rechargeable
Run time of receiver up to 14 days
Power supply rechargeable

Extra information

Possibility to try goods

When shopping in our shop have a 30-day option to free loan product. If you are not satisfied with the product, you can submit it back for free and without giving any reason to come back and we will immediately send the money back. The collar can be tried, but can not be damaged.

The warranty on the goods

By law, the standard warranty on the goods two years. For some products, we have extended the warranty to 3 years. In case of any defect or failure of the product will be promptly repaired or replaced with a new piece. Compared to competing businesses we offer our customers a superior claims.

Shipment of the product

If we have a product in stock (the availability of the product is always listed) and order is until 15:00, we will send you the goods that day. In most cases, the goods will be delivered within 48 hours from ordering. Above all, it depends on what you choose payment and shipping method.

Delivery and payment

Free shipping for orders over 200 USD worldwide. Delivery is usually next business day after shipping (depending on the disposition of the carrier).


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.