EasyPet EP-380R PRO

Sale Top selling

Because of the frequent defects of this device we were forced to put this product from the market. As a subtitution we recommend products of Reedog brand. 

Choose products variety
 • Number of dogs

Originally 195 € 175 € 145 € without VAT
+ - pcs
Pick up at our store back to the top

30 day
Money Back Guarantee

EasyPet EP-380R PRO

Elektronický výcvikový obojek EasyPet EP-380 PRO je neuvěřitelně všestranný výcvikový obojek, který je ideální volbou jak pro základní, tak i pro profesionální výcvik loveckých, či pracovních psů. Dosah obojku je úctyhodných 1200 metrů, což je dostačující pro použití ve městě, na cvičišti, i v lese. Pogumovaná vysílačka je ergonomicky tvarovaná, dobře se drží v ruce a výborně se ovládá. Navíc má podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat ve dne i v noci. Ovládání u EP-380 PRO je velmi jednoduché a pohotové - každá funkce má svoje tlačítko, takže mezi nimi můžete jednoduše přepínat a akčním tlačítkem vysíláte signál. Přijímač je 100% vodotěsný a ponořitelný až do 1 metru a je vybaven dobíjecím akumulátorem o kapacitě 750mAh, díky kterému je zajištěna velmi dlouhá výdrž. Vzhledem k možnosti nastavení síly elektrostatických impulzů v 99 úrovních, je obojek vhodný pro všechny psy o hmotnosti od 5 kg až do 90 kg. Obojek EasyPet EP-380R PRO disponuje 10-ti úrovněmi vibračních signálů, 50-ti zvukovými signály a 99-ti úrovněmi statického impulsu. 99 úrovní statických impulsů je rozděleno do 10 stupňů intenzity (od nejslabších po nejsilnější) a 10 skupin trvání (od nejkratší 200 milisekund až po 2 sekundy). Umožňuje Vám tak optimálně zvolit nastavení přesně dle potřeb Vašeho psa. Přikoupením dalšího přijímače lze výcvikový obojek EasyPet EP-380R PRO rozšířit pro výcvik 3 psů najednou (na vysílačce si můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy). 

 

 

Dosah obojku

EasyPet EP-380 PRO vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1200 metrů. Dosah 1200 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. EasyPet EP-380 PRO je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Typ korekce 

EasyPet EP-380 PRO má možnost využít jako korekci 50 druhů zvukového upozornění, 10 úrovní vibrací a 99 úrovní elektrostatického impulsů. 99 úrovní statických impulsů je rozděleno do 10 stupňů intenzity (od nejslabších po nejsilnější). Jednotlivé stupně statické intenzity se následně dělí do 10 různých dob trvání (od 200 ms až po 2 s). Například úroveň 1 statického impulsu má nejslabší intenzitu a nejkratší dobu trvání (200 ms); oproti tomu úroveň 10 má – stejně jako úroveň 1 – nejslabší intenzitu, ale nejdelší dobu trvání (2 s). Úrovně 90 až 99 mají nejsilnější intenzitu s různými dobami trvání (od 200 ms do 2 s).

 

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u EasyPet EP-380 PRO osazeny dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 750mAh, který se nabije během 2 hodin. Na jedno nabití vydrží vysílačka v provozu až 14 dní a přijímač 3 až 7 dní.  Obojek i vysílačku si můžete kdykoliv nabít pomocí duální síťové nabíječky.

 

Vodotěsnost 

EasyPet EP-380 PRO je dodáván s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 1 metru. Je tak ideální volbou pro trénink psů ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno). Vysílačka u EasyPet EP-380 PRO je pouze odolná proti dešti a sněhu.

 

Počet psů 

EasyPet EP-380 PRO je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik až 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítek přepínat mezi jednotlivými psy.

 

Displej 

EasyPet EP-380 PRO má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele - typ korekce, počet psů, sílu impulzů, sílu signálu a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 

 

Délka obojku

EasyPet EP-380 PRO má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 65cm. 

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5cm, výšku 10cm, hloubku 3cm a její váha je 93 gramů. Přijímač má šířku 6cm, výšku 3,5cm, hloubku 3,5cm a jeho váha je 54 gramů. 

 

Výhody

 • dosah až 1200 metrů
 • nabíjecí přijímač i vysílačka
 • možnost nastavení 50-ti zvuků, 10-ti vibrací a 99-ti impulsů
 • možnost výcviku až 3 psů najednou
 • jednoduché ovládání - pro každou funkci tlačítko zvlášť
 • vodotěsný a ponořitelný přijímač do 1 metru
 • zvukové upozornění, vibrace a impuls
 • podsvícený LCD displej
 • miniaturní rozměry a váha přijímače
 • velká výdrž akumulátoru

Nevýhody

 • pouze voděodolná vysílačka

Obsah balení

 • Přijímač 
 • Vysílač 
 • Krátké elektrody
 • Dlouhé elektrody 
 • Nastavitelný obojek
 • Akumulátory
 • Nabíječka
 • Poutko na krk 
 • Testovací výbojka 
 • Anglický návod
 • Český návod

For which breed is suitable

Determining suitability for a particular dog is always very difficult, because every dog is different. Mainly depends on the temperament and sensitivity of the dog. Based on our experience, we recommend this model for these breeds.

Small dogs
Mid-size dogs
Large dogs

Technical features

Receiver weight 54g
Transmitter power supply rechargeable battery
Run time of receiver 3 to 5 days
Run time of transmitter up to 14 days
Vibration 10 levels
Beep sound 50 types
Transmitter battery 750mAh
Frequency 433,92 MHz
Receiver battery 750mAh
Receiver power supply rechargeable battery
Transmitter weight 93g
Waterproofness submersible up to 1 m
Number of dogs up to 2 dogs
Impulse 99 levels
Type of correction impulse + vibration + beep
Collar Length 20 to 60 cm
Transmitter dimension š.6cm x v.3,5cm x h.3,5cm
Receiver dimension š.5cm x v.10cm x h.3cm
Display LCD backlight

Extra information

Possibility to try goods

When shopping in our shop have a 30-day option to free loan product. If you are not satisfied with the product, you can submit it back for free and without giving any reason to come back and we will immediately send the money back. The collar can be tried, but can not be damaged.

The warranty on the goods

By law, the standard warranty on the goods two years. For some products, we have extended the warranty to 3 years. In case of any defect or failure of the product will be promptly repaired or replaced with a new piece. Compared to competing businesses we offer our customers a superior claims.

Shipment of the product

If we have a product in stock (the availability of the product is always listed) and order is until 15:00, we will send you the goods that day. In most cases, the goods will be delivered within 48 hours from ordering. Above all, it depends on what you choose payment and shipping method.

Delivery and payment

Free shipping for orders over 200 USD worldwide. Delivery is usually next business day after shipping (depending on the disposition of the carrier).


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.