Martin System TT 1000 SSC
Martin System TT 1000 SSCMartin System TT 1000 SSCMartin System TT 1000 SSC

Martin System Tiny Trainer TT 1000 SSC

Martin System TT 1000 SSC je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, impulz v 9 úrovních pro nastavení intenzity a 4 kombinace korekcí na výběr. S jednou vysílačkou můžete cvičit 1 - 2 psy na vzdálenost až 1000 m. Zařízení funguje na baterie a je vodotěsné do deště. Společnost Martin System je světové uznávaná za patentovanou technologii stability korekčních impulzů.

Choose products variety
  • Number of dogs


Other variants:
338 € 279 € without VAT
4 weeks
When will I get the goods?
on Monday 30. 09. at Yours
+ - pcs
Pick up at our store back to the top

30 day
Money Back Guarantee

Martin System Tiny Trainer TT 1000 SSC

Martin System TT 1000 SSC je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, impulz v 9 úrovních pro nastavení intenzity a 4 kombinace korekcí na výběr. S jednou vysílačkou můžete cvičit 1 - 2 psy na vzdálenost až 1000 m. Zařízení funguje na baterie a je vodotěsné do deště. Společnost Martin System je světové uznávaná za patentovanou technologii stability korekčních impulzů.

 

Martin System vybavuje své výcvikové obojky funkcí programovatelných tlačítek pro vaše vlastní nastavení. Na ovladači si tak můžete vybrat ze 4 nastavení kombinace zvuku a impulzu (impulz bez zvuku, impulz se zvukem, zvukové upozornění, následované impulzem, anebo pouze zvukové upozornění). Najdete si tak nejefektivnější metodu pro výcvik vašeho psa.

 

Společnost Martin System je za své technologické inženýrství proslulá a mezi nejzajímavější patentované technologie beze sporu patří stabilita intenzity impulzů, která nekolísá v závislosti na změně podmínek prostředí, vlhkosti a teploty vzduchu atp.

Zapínání na magnet je dalším faktorem, který spolu s ergonomickou vysílačkou a přijímačem ulehčí váš výcvik. Ergonomické zpracování vysílače  navíc zajistí pohodlí pro leváky i praváky

 

 

 

Dosah obojku

Martin System TT 1000 SSC vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1000 metrů. Dosah 1000 metrů je vhodný i pro profesionální výcvik loveckých psů. Martin System TT 1000 SSC je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Typ korekce

Martin System TT 1000 SSC má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 9-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.

 

Baterie a nabíjení

Vysílačka i přijímač jsou u Martin System TT 1000 SSC osazený 3V baterií typu CR2. V pohotovostním režimu vydrží vysílačka až 2 roky. Přijímač vydrží 1 rok, při stálém používání až 1 měsíc. 

 

Vodotesnosť

Martin System TT 1000 SSC je dodávan jen s vodotěsným přijímačem. Přijímači nevadí běžný déšť, sníh anebo bahno a může dojít k jeho krátkodobému ponoření do vody. Vysílačka je odolná jen proti mírnému dešti. 

 

Počet psů

Martin System TT 1000 SSC je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy. Pro nejmenší psy zakupte verzi Micro Trainer TT 1000 SSC.

 

Displej 

Martin System TT 1000 SSC má kvalitní LCD displej. Na displeji máte veškeré ukazovatele - typ korekce, počet psů, sílu impulsu.

 

Délka obojku

Martin System TT 1000 SSC má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 55 cm.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 15,5 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 2,4 cm a její váha je 92 gramů. Přijímač má šířku 3,2 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 3,8 cm a jeho váha je 75 gramů.

 

 

With what will collar help

For which breed is suitable

Determining suitability for a particular dog is always very difficult, because every dog is different. Mainly depends on the temperament and sensitivity of the dog. Based on our experience, we recommend this model for these breeds.

Small dogs
Mid-size dogs
Large dogs

Technical features

Receiver weight 75g
Transmitter power supply 3V battery
Run time of receiver 1 month
Run time of transmitter 1 to 2 years
Vibration no x
Beep sound no
Transmitter battery CR2
Frequency 869,5 MHz
Receiver battery CR2
Receiver power supply 9V battery
Transmitter weight 92g
Waterproofness waterproof
Number of dogs up to 2 dogs
Impulse 9 levels
Type of correction beep + impulse
Collar Length 20 to 55 cm
Transmitter dimension š. 5,5cm x v.10,8cm x h.2,4cm
Receiver dimension š. 5,5 x v.3,2 x h.3,8 cm
Display LCD no backlight

Extra information

Possibility to try goods

When shopping in our shop have a 30-day option to free loan product. If you are not satisfied with the product, you can submit it back for free and without giving any reason to come back and we will immediately send the money back. The collar can be tried, but can not be damaged.

The warranty on the goods

By law, the standard warranty on the goods two years. For some products, we have extended the warranty to 3 years. In case of any defect or failure of the product will be promptly repaired or replaced with a new piece. Compared to competing businesses we offer our customers a superior claims.

Shipment of the product

If we have a product in stock (the availability of the product is always listed) and order is until 15:00, we will send you the goods that day. In most cases, the goods will be delivered within 48 hours from ordering. Above all, it depends on what you choose payment and shipping method.

Delivery and payment

Free shipping for orders over 200 USD worldwide. Delivery is usually next business day after shipping (depending on the disposition of the carrier).


Zde můžete nahlásit libovolnou chybu na stránce.